Gökhan Özoğuz 15 Temmuz afişlerini hedef aldı!


Şehitleri anmadı… Gökhan Özoğuz 15 Temmuz afişlerini hedef aldı! 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanlara karşı sesini çıkarmayan Gökhan Özoğuz, 15 Temmuz için hazırlanan afişlere tepki gösterdi. Vatandaşlar ise Gökhan Özoğuz’a sosyal medyadan sert tepki gösterdi. Yerel seçimlerde HDP ile CHP’yi destekleyen Gökhan Özoğuz, “Türk askerinin itibarını zedeliyor” bahanesiyle 15 Temmuz afişlerini hedef alması sosyal büyük tepkiye neden oldu. ’15 Temmuz Destanı’ adı verilen afişlerin görüntülerini paylaşan Özoğuz, sosyal medyada imla kuralı tanımadı ve “Bu çizİmlerinden nefret ediyprum !Çok yanlış .Olayı sanki bütün TÜRK ASKERİ yapmış gibi hissettiriyor ,Türk Asker olgusunun itibarını zedeler mi acaba ? diye düşünmeden konması korkunç! Bu ülkeyi canı pahasına koruyan Türk Askeridir . BUNLAR DERHAL YASAKLASIN” mesajını paylaştı.

Sosyal medyadan büyük tepki çekti; Şehitleri hatırlamayan ve 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde bu tepkiyle dikkat çeken Gökhan Özoğuz’a vatandaşlardan sert tepki geldi. Sosyal medyada vatandaşlar “Gökhan herkesi kendi zeka seviyen gibi sanma, Türk milleti kendi askerini tanır”, “Bu milletin gönlünde şerefli Türk askerinin yeri de vardır itibarı da”, “Hem polis ve asker düşmanlarına oy verip hem de Türk askeri duyarı kasmak karaktersizliktir”, “Darbeyi kim yaptı peki palyaçolar mı?”, “Darbe gerçekleşseydi kahraman Mehmetçik yönetime el koydu diye sevinecektin”, “Bu millet o resimdekilerin kim olduğunu biliyor”gibi tepkilerde bulundu.

Yayınladığimiz videolar ve makaleler ile amacımız insanlara bilinçlendirmeye çalışmaktır. Katılmadığınız görüşler olsa da yine de sorgulamayı bırakmayın. ve burada izlediğiniz videoları beğenerek veya paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını ve daha fazla insanın bu konu hakkında bilinçlenmesini sağlayabilir hem de buna vesile olmuş olursunuz. kimi zaman önemli analizlerden kesitler kimi zaman ise önemli makaleler den alıntılar ve kimi zaman ise gündemi sarsan önemli haberleri yine burada sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. bizim sizden tek isteğimiz ise dediğimiz gibi bu gönderileri beğenmeniz veya paylaşmanızdir. böylece hem daha fazla kişiye ulaşmasını sağlarsınız hem de bu bilgiler ile insanları bilinçlendirmekten uzaklaştırmaya çalışanlara inat insanların bilinçlenmesin de yardımcı olursunuz. Bizleri Facebook perde arkasındaki gerçekler sayfasından ve bu internet sitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca YouTube’da perde arkasındaki gerçekler kanalımızı beğenerek orada orijinal videolarımızı ilk izleyebilirsiniz. aynı zamanda Instagram’da da hesaplarımız aynı isimde bulunmaktadır. Malcolm X’in dediği gibi insan iyi hedef almalı kuklayı değil kuklacıyı vurmalı. Kuklacilarin ipini kesene kadar mücadeleye devam. Allah’a emanet olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in