Programı sunacak flaş isim belli oldu. Ne diyorsunuz


AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Binali Yıldırım ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun tüm kanallara açık ortak yayını 16 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Moderatör İsmail Küçükkaya olacak. Evet size biraz ilginç ve riskli gibi gelmiş olabilir ama inanın en doğru ve güzel hamle oldu. Bu sayede hem Ekrem İmamoğlunun mağdur edebiyatı yapmasına engel olunacak hemde Akparti artı bir ile yarışmaya başlayacak. Bizim yapmamız gereken ise bu gönderileri daha fazla kişiye ulaştırıp daha fazla insanı bu konu hakkında bilinçlendirmek olmalidir.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, “Cumhur  İttifakı adayı Sayın Binali Yıldırım ve Millet İttifakı adayı Sayın Ekrem  İmamoğlu 16 Haziran 2019 Pazar  günü saat saat 21.00’de canlı yayında bir araya  geleceklerdir.” dedi. Ünal ile Altay,  Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nın bahçesinde  gazetecilerinin sorularını yanıtladı. İlk açıklamayı yapan Ünal, Altay’la yürüttükleri çalışmaların  tamamlandığını söyledi. Bakalım ne olacak.

Lütfen siz de bu gönderiyi beğenerek veya paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını ve daha fazla insanın bilinçlenmesini sağlayabilirsiniz şimdiden çok teşekkürler Allah’a emanet olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in